© Handwerkskammer Dresden

Registration has ended

Шукаєте роботу в одному з близько 22 300 ремісничих підприємств нашого регіону?


Біржа вакансій Дрезденської ремісничої палати хотіла б  підтримати біженців з України, а також інших шукачів роботи у працевлаштуванні. Будь ласка, заповніть наведену нижче форму Вашою рідною мовою. Ми розмістимо Вашу пропозицію на нашій домашній сторінці, щоб зацікавлені ремісничі підприємства могли зв’язатися з Вами безпосередньо. Крім того Ви можете надіслати нам всі Ваші запитання українською чи російською мовою на адресу welcome@hwk-dresden.de і ми з радістю Вам допоможемо!

Яшукаю роботу:


Досвід, знання, кваліфікація:

Мої контактні дані:

Мої контактні дані для зворотнього зв'язку, які не будуть опубліковані:

Примітки щодо захисту даних:

Усі дані, зібрані тут, будуть опрацьовані у межах нашої відповідальності відповідно до положень Європейського загального регламенту про захист даних (GDPR) та відповідно до застосовних до нас правил захисту даних у конкретній федеральній землі, таких як новий Федеральний закон про захист даних (BDSG-neu), Закон про впровадження захисту даних Саксонії (SächsDSDG) та Закон про телемедіа (TMG). ​​​​​​​​​​​​​​

Інформацію про захист даних можна знайти в Декларації про захист даних Дрезденської ремісничої палати.

​​​​​​​​​​​​​​Ви повинні погодитися з нашою політикою конфіденційності, якщо хочете зареєструватися на для участі.

Публікації:

Я погоджуюсь з тим, що мої дані, зазначені вище, будуть збережені Дрезденською ремісничою палатою для публікації моїх пропозицій/запитів роботи та опубліковані на веб-сайті​​​​​​​ www.hwk-dresden.de/ua-jobs.

Я знаю, що дані будуть видалені після мого відкликання, надісланого на адресу sekretariatW@hwk-dresden.de. Якщо оголошення не було оновлено мною через 1 рік, усі дані будуть видалені.

Інше:

Captcha
Enter code:

The registration for this event has ended.