Anmeldung beendet

Campusforum Mensch-Roboter

Campus fórum člověk-robot

--ONLINE--

Thema:

Roboterfräsen und Oberflächenbearbeitung

robotické frézování a dokončovací operace


[EN]

An overview of possibilities for robotic milling and surface finishing operations


[CZ]

Přehled možností pro robotické frézování a dokončovací operace


Industrielle 6DOF-Standardroboter werden häufig für die Automatisierung von Prozessen wie Handhabung, Schweißen, Montage, Lackieren und anderen verwendet. Doch was ist mit Fräs- und Oberflächenbearbeitungsoperationen wie Entgraten, Schleifen oder Polieren – können Roboter für solche Anwendungen eingesetzt werden und lohnt es sich, diese Option in Betracht zu ziehen?

Im Vortrag werden wir dieses Thema behandeln und zeigen, wie man solche Prozesse mit Robotern automatisieren kann und welche Vorteile von einer Roboterlösung zu erwarten sind.


[Czech]

Standardní průmyslové se velmi často používají pro automatizaci procesů jako např. manipulace, montáž, svařování, lakování a jiné. Co ale další procesy jako např. frézování nebo dokončování povrchů jako je odjehlování, broušení nebo leštění. Mohou být roboty použity i pro tyto aplikace a stojí za to o této možnosti uvažovat?

V tomto webináři se na toto téma zaměříme a ukážeme jak tyto procesy automatizovat s využitím robotů a jaké benefity můžeme od takového řešení očekávat.


Teilnehmer

Sonstiges

Sie müssen unserer Datenschutzerklärung zustimmen, wenn Sie sich für diese Veranstaltung registrieren möchten.

Chcete-li se zaregistrovat na tuto událost, musíte souhlasit s našimi zásadami ochrany osobních údajů.


Die Anmeldung für diese Veranstaltung ist leider beendet.